محسن سیف کیست؟

محسن سیف مربی ژیمناستیک و فیتنس است. او که عضو انجمن بین المللی پیکرسنجی است، در حال حاضر در زمینه استعدادیابی ورزشی فعالیت می کند. او در راستای رسیدن به هدفش یعنی قهرمانی، ماجراهای تلخ و شیرین بسیاری را تجربه و نکات کلیدی ارزشمندی را کشف کرده است; نکاتی که برای رسیدن به هر هدف دیگری مشترک و کاربردی است. خواندن این کتاب برای تمام افراد زیرکی که می خواهند با استفاده از تجربیات افراد مجرب، در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه، گامی موثر در جهت موفقیت خود بردارند، پیشنهادی عالی است.

اهداف سایت:

* اطلاع رسانی و بالا بردن آگاهی جامعه در مورد استعدادیابی
* ارایه خدمات استعدادیابی بصورت آنلاین و خدماتی که در آینده اضافه خواهد شد
* فروش کتاب‌های مرتبط با هدف سایت و کمک به اولیا برای تربیت بهتر بچه ها

برای داشتن یک زندگی هدفمند و تبدیل شدن به یک انسان موفق که بتوانیم برای جامعه مفید باشیم نیازمند آن است که به یک متخصص تبدیل شویم. برای متخصص شدن لازم است بدانیم برای چه کاری ساخته شده ایم و برای اینکه بدانیم برای چه کاری ساخته شده ایم، لازم است به یک خودشناسی قابل قبولی از خودمان برسیم که گام اول برای رسیدن به این خودشناسی، پی بردن به استعدادهایمان است.

از آنجایی که خلا وجود سیستمی برای شناخت استعدادها در کشور به شدت احساس می شد و با توجه به سابقه طولانی و موفق تیم مدرسه استعدادیابی در ورزش به لحاظ تجربی و با توجه به سابقه تحصیلی و دوره های گذرانده شده اعضا در سطح بین المللی، زمینه ای را فراهم کرده است تا به یاری هم، دیگر شاهد سر‌‌درگمی و بلاتکلیفی فرزندان کشور عزیزمان نباشیم.

دوست دارید بدونید برای چه ورزشی ساخته شده اید؟
صمیمانه کنارتان هستیم.

با ما تماس بگیرید